O společnosti

Společnost Multimex spedition vznikla roku 2006 oddělením logistické činnosti z rodinné obchodní firmy Enego (založena 1992).

Výhradní činností firmy Multimex spedition je spedice a logistika. Působí jak v České republice, tak i na Slovensku a zároveň poskytuje přepravní a logistické služby  prostřednictvím svých zahraničních partnerů.  

Její předností  je rodinná atmosféra umožňující rychlé a efektivní rozhodování. Díky naší flexibilní firemní struktuře nabízíme rychlost a kvalitu. Náš úspěch není založen na fůzích a akvizicích, ale na dlouhodobé spolupráci se zákazníky. Naším cílem je efektivně přepravit Vaše zboží v co nejkratším čase, za co nejnižší možnou cenu, tak abyste byli s naším servisem nejen spokojeni  ale  také  zůstali našimi zákazníky.

Díky našemu individuálnímu a vstřícnému přístupu k zákazníkům je Multimex pro naše zákazníky více než jen obchodní partner. Věříme, že si zasloužíme Vaší důvěru a spolupráce s námi pro vás bude stejným přínosem jako pro naše stálé zákazníky.

Za projevenou důvěru Vám děkuje

 

 

M. Doubravský 

Majitel společnosti

Jsme členy asociací

Kontakt

Multimex spedition a.s.
Jana Želivského 2200/2
130 00 Praha 3
Česká republika

Telefon: +420 267 267 721
Email: info@multimex.cz
IČ: 27603181, DIČ: CZ27603181

Jsme držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2008 v oboru mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, skladování a logistická podpora.