Letecká přeprava

Nabízíme individuální řešení letecké přepravy po celém světě

Letecké cargo do celého světa‎
s Multimex

Letecká přeprava nabízí nejrychlejší propojení celého světa bez ohledu na vzdálenost a velikost zásilky. Je ideální volbou pro urgentní zásilky „z domu do domu“, pro křehký nebo drahý náklad nebo zboží určené do špatně či pomalu dostupných destinací. Letecky lze přepravovat zásilky od 1 kg až po komplexní projekty. Leteckou přepravu lze poskytnout buď na zadanou adresu (door to door) či na požadované letiště určení.

Všeobecně se můžeme setkat s několika typy leteckých přeprav, které mají svá specifika.

 

Letecká přeprava Cargo

Tento typ přepravy je vhodný pro težší zásilky a zásilky větších rozměrů. Vyznačuje se nižší cenou v porovnání s expresní přepravou a proto je tou pravou volbou v případech, kdy preferujete nižší cenu přepravy a na dodání nespěcháte, tudíž se spokojíte se standardní dobou přepravy. Je ideální pro zásilky od cca 100 kg až do několika tun.

 

Letecká přeprava Express

Expresní leteckou přepravu využijí klienti, kteří preferují rychlou a bezproblémovou přepravu, i když si logicky většinou více připlatí. Zásilka je doručena většinou v rozmezí 24 – 48 hodin a k přepravě se využívají prémiové letecké společnosti. Služba je vhodná zejména pro balíkové zásilky do cca 100 – 150 kg.

K přepravě lze využít i charterové lety, tedy pronájem celého letadla dle požadavků zákazníka. Specifickým typem je tzv. „ON BOARD COURIER“ přeprava, kdy zásilku operativně přepravuje osobně kurýr na pasažérském letu.

 

Firma Multimex spedition

je členem celosvětových organizací WWPC a Marco Polo Line sdružující na 300 společností ze 100 zemí, zabývajících se leteckou a námořní přepravou. Poskytujeme komplexní servis „door to door“ zahrnující i související služby jako je celní odbavení, pojištění zásilek či konzultace (způsob balení...).

V letecké dopravě poskytujeme komplexní servis:

Letecká exportní a importní přeprava

Rychlá a spolehlivá přeprava

Door to Door doručení zásilek

Komplexní servis pro každou zásilku

Proclení leteckých zásilek

Letecké sběrné zásilky

 

Co o nás řekli klienti

Reference