Informace & tipy

Informace a zajímavosti z logistiky a spedice
Výhody partnerských sítí Multimexu
1. 6. 2017

Výhody partnerských sítí Multimexu

Díky našemu členství v celoevropských asociacích, které se zabývají mezinárodní sběrnou službou, jsme Vám schopni zajistit kvalitní servis po celé Evropě.

Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery, jako je WWPCMarco Polo LineCTLPalletways, nabízíme přepravu od malého balíčku přes klasické paletové zboží až po různorodé atypické zboží.

Na základě Vašich požadavků zvolíme takové řešení, aby odpovídalo Vašim představám, ať už se jedná o cenu, dobu přepravy a dalších nezbytných věcí, které souvisejí s přepravou zásilky.

Každý z partnerů, kteří jsou členy jednotlivých asociací, vidí jeden společný cíl, kterým je samozřejmě spokojený zákazník. Proto se snažíme maximálně přizpůsobit požadavkům zákazníků, abychom nabízeli co nejširší portfolio služeb, což nám právě umožňuje členství v mezinárodních asociacích. Díky propojení jednotlivých partnerů jsme Vám schopni říci, kde se zásilka aktuálně nachází a předpokládaný termín doručení. V samotný den doručení jsme Vám schopni zjistit časový interval, ve kterém bude zásilka doručena, popřípadě se přizpůsobit Vašim časovým požadavkům. Ihned po doručení zásilky Vám zašleme potvrzený dodací list, čímž je celý proces přepravy ukončen.

Potřebujete dopravit zásilku do zemí, kde je nutné provést celní odbavení? Žádný problém. Ve spolupráci s našimi partnery jsme Vám schopni zajistit kompletní celní odbavení a po nezbytných celních procedurách následně zásilku doručíme. Potřebujete zásilku doručit později, než je standartní doba přepravy? Dokážeme zásilku uskladnit a poté ji doručit v požadovaném termínu. To jsou jen některé výhody sběrné služby.

Co o nás řekli klienti

Reference